martineli

martineli

В Сухиндол денят не си пролича по заранта

„Лозен 2006“ – „Левски“ (Ляск) 1:6

Гостите от Лясковец разиграваха по-добре топката в началните минути на двубоя в Сухиндол, но първи се радваха домакините. Иван Мариянов вкара за 1:0 от свободен удар от 27 метра. Още при ответната атака обаче Иван Иванов шутира от седемнайсетия метър за 1:1 и до края левскарите доминираха. Пробив отляво бе завършен от Георги Марчев с изстрел за 1:2 в 37-ата минута, а в 43-тата Кирил Борисов си заби автогол за 1:3. Второто полувреме тръгна с ново попадение за лясковчани. Мартин Йорданов шутира, топката отскочи от гредата, но вътре в мрежата на сухиндолци и 1:4. В 69-ата минута Иван Иванов прехвърли вратаря на „Лозен 2006“ за 1:5, а Петър Димитров с глава се отчете за 1:6. Топката му бе вдигната от Шенол Краев в 81-вата минута.