11 четения

В Константин домакините сe забавляваха

„Рудановски“ – „Вихър“ 7:1

Голова фиеста сътвориха играчите от Константин срещу опашкаря „Вихър“, като през второто полувреме дадоха шанс за изява и на момчета по на 15 – 16 години, които обаче се разлудуваха и четири пъти нацелиха гредите.

Кенан Адемов направи пореден силен мач, преди да бъде заменен, като пробивите му донесоха голови пасове и попадения във вратата на тима от Добри дял. Ахмед Юсеинов и Мехмед Юсеинов рано дадоха аванс на отбора си, а Николай Додуров си отбеляза автогол за 3:0 в 19-ата минута. Ахмед Алиев бе точен за 4:0, а почивката дойде при 5:0 след попадение на Христо Христов. Веднага след подновяването на играта за втората част Ахмед Юсеинов стигна до хеттрик, а за 7:0 се отчете Али Алиев. Десет минути преди да изтече редовното време Захари Николов отчете добридялското присъствие на терена.