Дебелчани минаха и през Козаревец с лекота | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Дебелчани минаха и през Козаревец с лекота

Публикувана на: 08.11.2018г. 201 прегледа

„Спортист“ – „Ботев-Дебелец“ 0:5

Николай Койчев откри резултата в полза на дебелчани на стадиона в Козаревец в 15-ата минута. Десет по-късно Светослав Козарев вкара за 0:2, а след половин час игра на терена интрига около крайния победител вече нямаше. Георги Георгиев отбеляза трети гол за „Ботев“ и вдъхна спокойствие на съотборниците си. Домакините, които явно са в криза, пък напълно се обезвериха и просто чакаха двубоя да приключи. Николай Койчев доведе резултата до 0:4 в 39-ата минута, а в 56-ата Анатоли Йорданов се отчете за 0:5. С успеха дебелчани събраха 21 точки и разделят първо – трето място с тимовете на „Янтра-Драганово“ и „Рудановски“, които също спечелиха убедително гостуванията си в кръга.