Любчо Митов не стигна на масларчани в Ореш | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Любчо Митов не стигна на масларчани в Ореш

Публикувана на: 08.11.2018г. 181 прегледа

„Стрела“ – „Устрем“ 4:2

В интересен мач домакините от Ореш стигнаха до крайния успех. Голаджията на гостите от Масларево Любчо Митов за пореден път се отчете, но двете му попадения не стигнаха поне за точка. Бързият нападател откри резултата в 13-ата минута, при ответната атака Петър Иванов изравни – 1:1. Светлин Колипатков направи обрат в полза на „Стрела“ в 24-ата минута, а след още четири Любчо Митов върна попадението и почивката дойде при 2:2. През второто полувреме орешчани бяха по-свежият отбор и с голове на Янислав Ячев (59) и Йоаким Ченков (71 минута) стигнаха до победата с 4:2.