СКРЪБНА ВЕСТ
На 6 ноември община Павликени завинаги се раздели с още един свой скъп син – Димитър Димитров – кмет на село Батак.
Той бе житейският пример за обществено поведение, за смислен човешки живот и за добро отношение към своите съграждани.
Роден на 25 септември 1961 г., Димитър Димитров беше два мандата кмет на с. Батак. Завършил основното си образование в родното си село, а средното си образование в механотехникума в Горна Оряховица.
След себе си той остави както значима диря, така и незаличима празнина. Ние винаги ще помним Димитър Димитров като човек добър и съпричастен към проблемите на обществеността и община Павликени.
Общинска администрация – Павликени, поднася своите съболезнования на неговите роднини и приятели. Всички, които познавахме Димитър Димитров, скърбим за рано прекъснатия му живот.
Почивай в мир!
