В Михалци домакините бързо приключиха с неизвестните | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

В Михалци домакините бързо приключиха с неизвестните

Публикувана на: 08.11.2018г. 211 прегледа

„Светкавица“ – ФК „Морава“ 5:2

Само двайсет минути оцеля интригата на стадиона в Михалци. Домакините поведоха в резултата с гол от съблекалните на Енвер Силистралиев, но в 7-ата минута моравчани изравниха чрез Росен Димитров. Преди да изтекат 120 секунди, Пламен Недялков покачи на 2:1 за домакините. В 18-ата минута Енвер Силистралиев отново опъна мрежата на бранената от гостите врата за 3:1 и окончателно наклони везните в полза на „Светкавица“. Пак той бе точен за 4:1 в 20-ата минута, оформяйки личния си хеттрик. След гола играта се успокои и в следващите 70 минути съперниците отбелязаха само още два гола. Мартин Талев вдигна на 5:1 в 35-ата минута, в 69-ата Росен Димитров направи загубата на гостите по-почетна, намалявайки на 5:2.