Козловчани не си развалиха успеха и в Раданово, есенен първенец са | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Козловчани не си развалиха успеха и в Раданово, есенен първенец са

Публикувана на: 13.11.2018г. 313 прегледа

„Вихър“ – „Земеделец-93“ 0:3

С удар на Атила Есиров в десния страничен стълб на бранената от домакините врата започна срещата в Раданово. В отговор „Вихър“ направи добра атака, при която можеше да открие резултата. Така или иначе до почивката гол не падна и развръзката остана за второто полувреме. Лидерът в класирането поведе още в 48-ата минута. Милен Панчев центрира от корнер, Калоян Илиев свали топката и Преслав Петров я изпрати в мрежата на домакините за 0:1. Ново центриране на Милен Панчев в 68-ата минута намери Мартин Колев, който покачи на 0:2. Крайното 0:3, донесло девета победа в девет кръга за тима от Козловец, фиксира Атила Есиров в 87-ата минута. Голмайсторът на гостите Иван Лесев този път не успя да се разпише, тъй като бе пазен персонално.