9 четения

Павликенчани почнаха отлично, пропуски ги лишиха от пълен успех

ОФК „Павликени“ – „Партизан“ 2:2

Силен старт в мача направиха павликенските футболисти. Малко след началния съдийски сигнал Цецо Додуров изпълни пряк свободен удар, топката бе отбита, халфът я посрещна и от въздуха я изпрати в мрежата на гостите от Червен бряг за 1:0. В 6-ата минута пробив по фланга завърши с центриране, засечено от Атанас Ингилизов за 2:0. Увлечени в атаки обаче, домакините допуснаха грешки в отбрана, които доведоха до изравняване. При контри на „Партизан“ нападателят Десислав Русев и колегата му Леон Илиев бяха изпуснати и възстановиха равенството.

През второто полувреме възпитаниците на Димитър Тодоров наложиха тотално надмощие, но топката не пожела да влезе в мрежата на съперника. Стефан Гинчев и Александър Узунов нацелиха греди, бранители и вратар на „Партизан“ самоотвержено се намесваха и в крайна сметка измъкнаха точката.