19 четения

Тръмбешчани отново изпуснаха питомното

ОФК „Трявна“ – „Янтра“ (П. Тръмбеш) 4:3

Във втори пореден мач футболистите от Полски Тръмбеш започнаха по ноти, осигуриха си комфортен аванс и не успяха да стигнат до победата. В Трявна резултатът бе открит от Емил Копаранов в 34-тата минута, разписал се след ъглов удар. Извеждащо подаване в 40-ата минута позволи на Борислав Иванов да покачи на 0:2, при който резултат приключи полувремето. Второто донесе пълен обрат и загуба за „Янтра“. Николай Енев довкара отбита топка за 1:2 в 53-тата минута. Шест по-късно от дузпа Иван Велев възстанови ревенството – 2:2. Бившият етърец Илко Трифонов направи пълен обрат в 70-ата минута с хубав удар за 3:2. Играещят треньор на тръмбешчани Калоян Илиев върна надеждите на тима си поне за точка в 75-ата минута, бележейки с глава след корнер.

Финалният щурм на тревненци обаче им донесе крайния успех. 180 секунди преди да изтече редовното време пас зад отбраната на гостите позволи на Александър Дамянов да се откъсне и да вкара за 4:3.