С девет футболисти домакините нямаха проблеми

„ФК „Недан“ – „Бъдеще“ 5:2

С двама футболисти по-малко изиграха срещата домакините от Недан, но това не им попречи да запишат седма победа от началото на сезона. Пламен Станчев завърши солова акция в 11-ата минута и откри резултата 1:0. В 40-ата Цветомир Неделчев излъга и вратаря на неданци преди да изравни за 1:1. Втората част тръгна с бърз гол на Георги Георгиев за 2:1, а в 56-ата минута Цветомир Николов бе точен за 3:1. Радослав Георгиев намали на 3:2 след още четири минути, връщайки надеждите на гостите от Бутово да вземат поне точка. Филип Филипов обаче надбяга бранителите им в 70-ата минута и вдигна на 4:2. Пет минути по- късно Георги Георгиев бе съборен в наказателното поле на „Бъдеще“, след което сам реализира отсъдената дузпа за 5:2.

С победата неданци събраха 22 точки и ще зимуват като еднолични лидери на върха в класирането.