martineli

martineli

Първомайчани спечелиха с лекота, А. Кабакчиев и Т. Тодоров бележат по два пъти

ФК „Първомайци“ – „Ботев“ (ГНС) 6:1

В спокойно темпо футболистите от Първомайци постигнаха резултатна победа в неделния следобед. Гостите от Горско Ново село откриха резултата, чрез Йован Кръстев в 8-ата минута, след което домакините почнаха да бележат. Тихомир Тодоров изравни с глава, възползвайки се от центриране на Ангел Кабакчиев. Пак той бе точен от дузпа за 2:1 в 21-вата минута. Директно от пряк свободен удар Ангел Кабакчиев не остави шансове за вратаря на „Ботев“ за 3:1 веднага след началото на втората част.

За 4:1 се разписа с хубав шут от границата на наказателното поле Николай Цветанов в 54-тата минута. Грешка на бранител остави сам Цветелин Кушев и той не сбърка за 5:1. Окончателното 6:1 фиксира Ангел Кабакчиев от дузпа в 81-вата минута.