„А” РХГ – VІІІ кръг: „Железничарите“ уверено преминаха през НСА

ВСА – „Локомотив“ 28:35 (14:18)

Младият отбор на хандбален клуб „Локомотив” постигна нов успех в мъжката „А“ група. Горнооряховчани надиграха НСА в София с 28:35. Още с първия съдийски сигнал се заредиха атаки към двете врати. „Железничарите“ бяха по-настоятелни пред гола и поведоха. Студентите се опитаха да променят резултата и успяха да изравнят в 20-ата минута за 8:8. Последва натиск от страна на гостите, които отново излязоха напред с 9:13, а краят на полувремето дойде при 14:18 за локомотивци.

След почивката горнооряховските хандбалисти наложиха тотално надмощие и не позволиха обрат. Хандбалистите на НСА не успяха да се противопоставят и доиграха мача до крайното 28:35.

„Локо”: В. Лазаров, Г. Маринов,Ст. Димитров, Й. Михнев, Р. Йорданов, Л. Димитров, Вл. Йоргов, Т. Калчев, П. Николов, В. Даскалов, Е. Синигеров, Н. Генов, М. Иванов, Пр. Митев.