14-годишните момичета на ХК "Локомотив" поведоха в Зона "Мизия" | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

14-годишните момичета на ХК „Локомотив“ поведоха в Зона „Мизия“

Публикувана на: 06.12.2018г. 736 прегледа

Две победи записаха момичетата до 14 години на „Локомотив“ (Горна Оряховица). Вторият турнир за сезона от първенството на Зона „Мизия“ се проведе в спортна зала „Никола Петров”. В първия мач домакините победиха „Владислав” от Джулюница със 17:3(8:1). Втората среща с „Етър-64” бе далеч по-равностойна. Гостенките започнаха по-уверено и поведоха с 2:0, след което локомотивки изравниха. До края на първата част последва размяна на голове и ново равенство 4:4. През втората част горнооряховските момичета наложиха волята си с 9:7.

Много силен мач направи вратарката Камелия Панева, която спаси три седемметрови хвърляния.