7 четения

В група „Е“ фаворитите почнаха с лекота, ресенци отнесоха тима от Константин

Три неравностойни мача, в които паднаха общо 22 гола, белязаха третата вечер от турнира по футбол в ДКС „В. Левски“. Оспорван бе само първият двубой от група „Д“, противопоставил „Ветерани +“ на „Кока-Кола“, в чиито състави личаха доста познати имена. Михаил Кънев изведе „ветераните“, повечето футболисти на „Янтра“ (Драганово), напред в 4-тата минута. Четири по-късно Иван Мариянов изравни, но в 18-ата минута Владимир Бялмарков покачи на 2:1. След почивката не липсваха интересните моменти пред вратите, но в крайна сметка „Ветеран +“ удържаха аванса си. Вторият мач в групата се превърна в голеада в полза на „Хлебозавод Яна-1“ (Ресен) и завърши при резултат 10:0 срещу „Рудановски“ (Константин). Али Алиев си отбеляза автогол, Ивайло Иванов заби четири попадения, Мариян Генов добави две, по веднъж се разписаха Иван Ганев, Мартин Колев и Динко Дерменджиев в полза на ресенци.

В група „Е“ и двете срещи не предложиха особена интрига. Изграденият от играчи на ФК „Севлиево“ тим на „Сико“ победи с 4:0 „Спартанци“. Альоша Илиев вкара два пъти, Велислав Денчев и Павлин Иванов по веднъж.

„Машинка“ отнесе „Медиана“ с 8:0. Тук с четири попадения се отличи капитанът на „Удар“ (Бяла черква) – Мирослав Тотев, две записа в актива си Валери Йорданов, по едно Кристиян Райчев, Белослав Чешмеджиев, Момчил Савов.