8 четения

Младите „железничари“ не устояха на третодивизионен тим

„Локомотив“ – „Загорец” 1:5

Ден след приличния мач срещу шампиона „Лудогорец” горнооряховският „Локомотив“ падна тежко от третодивизионния “Загорец” (Нова Загора) на градския стадион в Мъглиж.

Старши треньорът Красимир Мечев даде шанс на юношите в клуба, започвайки със Славов, Стамов, Йорданов, Цачев, Андреев, Златков, Попов, Чалъков, Димитров, Чукалов, Велков.

„Загорец” откри резултата в 18-ата минута с попадение на Черняев. До почивката Хардалов направи разликата класическа – 3:0, с два гола. Юруков отбеляза за „Локомотив” в 73-тата минута, намалявайки на 1:3. До края на срещата обаче новозагорци оформиха крайното 5:1 с попадения на Митев и Атанасов. Загубата е трета поред и общо пета в контролите за горнооряховчани, които имат и две победи.

Днес от 15:30 часа възпитаниците на Красимир Мечев приемат ФК “Янтра” (Габрово) на стадиона в град Горна Оряховица, а на 16 февруари от 14:00 часа гостуват на “Локомотив” (София) на стадиона в квартал “Надежда”.