Новини

Студенти филолози подредиха фотоси в изложба

СТУДЕНТСКА ФОТОИЗЛОЖБА „ФОТОГРАФИЯТА КАТО КОМУНИКАЦИЯ И ЕСТЕТИКА“ БЕШЕ ОТКРИТА В РЕКТОРАТА НА ВЕЛИКОТЪРНОВСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“. Фотографиите са правени от третокурсници от Филологическия факултет.

Това е третата експозиция на студентите филолози, които учат приложна лингвистика, български и английски език с информационни технологии, германистика, педагогика на обучението по български език и чужд език и успоредно с това и дисциплината „Журналистика и връзки с обществеността“.

В експозицията са намерили място фотоси от България, Европа и САЩ. Чрез езика на фотографията студентите разказват за творческите си изпитания, свободното време, срещите с приятели, пътуванията в страната и чужбина, както и за миговете от живота, които са ги впечатлили.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *