Фалстарт за тръмбешчани, гостите от Габрово доминираха

„Янтра“ (П. Тр) – „Янтра“ (Габрово) 0:3

„Янтра“ (Габрово) победи като гост „Янтра“ (Полски Тръмбеш) с 3:0 и остана на втора позиция в Северозападната Трета лига. Селекцията на Петър Кръстев спечели трите точки, като имаше възможности и за още попадения.

Първата опасна атака в мача обаче бе за домакините и само пропускът на Тони Маречков сам срещу вратаря не доведе до гол във вратата на гостите. Това бе и единственото чисто положение на тръмбешчани, които до края имаха само ще две три разбърквания пред вратата на съперника. Габровци наложиха превес, който продължи до последния съдийски сигнал. В 11-ата минута Християн Кожухаров изведе брат си Пламен зад защитата на домакините и той откри резултата. Пламен се разписа и в края на първото полувреме със силен шут за 2:0. Със започване на втората част Християн Василев поде атака, която продължи с пас към Християн Кожухров, който обаче прескочи топката и Тодор Чирпанов шутира силно, оформяйки класическия успех в 48-ата минута.