"Железничарите" скъсаха "студентите" с лекота | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

„Железничарите“ скъсаха „студентите“ с лекота

Публикувана на: 14.03.2019г. 382 прегледа

„Локомотив“ – НСА 38:16 (20:8)

Горнооряховският „Локомотив” спечели резултатна и лесна победа срещу отбора на НСА. Бърз и динамичен хандбал показаха „железничарите” в спортна зала „Никола Петров”. Още с първия съдийски сигнал се заредиха атаки и домакините поведоха с 6:3 в 10-ата минута. „Студентите“ от София дори не се опитаха да променят статуквото и в лежерно темпо доиграха полувремето, завършило при резултат 20:8.

След почивката на терена имаше само един отбор – „Локомотив”. Горнооряховчани наложиха тотално надмощие още след подновяването на играта. Със здрава защита и бързи атаки започнаха да бележат гол след гол и да увеличават преднината до 25:10 в 40-ата минута, а краят дойде при 38:16.

„Локомотив”: Г. Маринов, Ст. Димитров, И. Хаджиев, Р. Йорданов, Л. Димитров, Й. Михнев, Вл. Йоргов, В. Даскалов, Н. Генов, Е. Синигеров, П. Николов, Пр. Митев, М. Иванов, В. Георгиев.