Добридялци с нов успех, измъкнаха се от последното място

„Вихър“ – „Победа“ 1:0

Втора поредна минимална победа на свой терен записа тимът на „Вихър“. На Тодоровден добридялци преодоляха с 1:0 гостите от Кесарево, които пък записаха второ поражение. И в този мач голямо влияние върху развоя оказа силният вятър в съботния ден, създал много проблеми на зрителите. Единственото попадение бе дело на Никола Бонев в 44-ата минута, в която проби отляво и вкара край вратаря на „Победа“ за 1:0. Голмайсторът на домакините имаше и втора възможност да се разпише, но я пропусна, както и съотборникът му Николай Додуров. Тимът от Кесарево, който е напуснат от четирима играчи през зимната пауза, явно изпитва затруднения в атакуващ план, защото трудно създаваше положения. Най-чистото пропиля Мартин Йорданов в 59- та минута, в която бе сам срещу вратаря на домакините, но последният спаси.