Наши атлети с отличия от Дунавски маратон Prista Run | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Наши атлети с отличия от Дунавски маратон Prista Run

Публикувана на: 22.03.2019г. 294 прегледа

Състезатели от Русе, Варна, Плевен, Горна Оряховица, Лясковец, Търговище и т.н. стартираха в проведения за втора поредна година в Русе Дунавски маратон Prista Run. Всички призьори получиха награди от спонсорите на събитието „Метро“, Try to fly и Sing Sport. Сред тях бяха и лекоатлети от Горна Оряховица и Лясковец, които се включиха в дистанциите 7 км, 14 км и 35 км. В най-късата и масова дистанция – с 55 участници, вицешампиони станаха Венцислав Трифонов и Магдалена Борисова. В средната дистанция също второ място зае Милена Савова, в най-дългата дистанция – 35 км, шампион стана Милен Ковачков, a Илия Бончев зае седмо място.