Мачът в Славяново се реши след час игра

„Вихър“ – „Янтра“ (П. Тр.) 3:0

Загуба с 3:0 претърпя тръмбешкият тим при гостуването в Славяново. За домакините две попадения отбеляза бившият футболист на „Академик“ (Свищов) – Евгени Систов. Той откри резултата още в 7-ата минута, засичайки с крак центриране. Гостите отговориха с хубава контра, при която Тони Маречков излезе сам срещу вратаря на „Вихър“, който обаче спаси.

Началото на второто полувреме донесе гол близнак на домакините. След центриране от свободен удар в 58-ата минута отново Систов нанесе завършващ удар за 2:0.

Попадението на практика предреши крайния изход и успокои мача. В 75-ата минута по-настойчивите състезатели от Славяново направиха добра атака, при която Иван Иванов оформи окончателното 3:0.