32 четения

В Мерданя развръзката дойде след почивката

„Юнак“ – „Владислав“ 2:4

Много добре за отбора на „Юнак“ започна срещата в Мерданя. Десет минути след началото и Самуил Иванов простреля вратата на „Владислав“ за 1:0. Малко по-късно той пропусна да удвои преднината на тима си, като от удобна позиция би в аут. Гостите от Джулюница стигнаха до изравнителен гол в 39-ата минута, в която Иван Гинов вкара с глава и това бе всичко за първата част. След почивката „Владислав“ наложи превес, като донякъде му помогна и вятърът. Изведен сам, Иван Сапунджиев прехвърли вратаря на домакините за 1:2 в 50-ата минута, девет по-късно Иван Гинов увеличи разликата на 1:3. Петко Димитров върна мерданчани в мача в 75-ата минута, когато проби отляво и би по диагонала.

Интригата се запази чак до последните секунди на двубоя, когато контра на гостите бе завършена от Стилян Чолаков за 2:4.