10 четения

Борислав Иванов с два гола в Овча могила

„Пробив“ – „Левски 1986“ 1:4

Гол на Борислав Иванов осигури аванс в резултата за тима от Стражица в 16-ата минута на срещата в Овча могила. Нападателят се разписа в разбъркване, оставен непокрит в непосредствена близост до вратата. Този резултат се запази до 50-ата минута, в която точен за 0:2 бе Георги Георгиев. Само след пет минути обаче домакините от „Пробив“ се върнаха в мача. Огнян Асенов догони топката преди всички и под плонжа на вратаря на „Левски-1986“ намали на 1:2. Така срещата се завърза и остана интересна за над 150-те зрители почти до самия край. Атанас Евтимов вкара за 1:3 в 81-вата минута, след няколко рикошета в пеналта на домакините. Крайното 1:4 фиксира Борислав Иванов, надбягал пазачите си в 89-ата минута – мачът бе ръководен точно от съдийска бригада в състав Андрей Андреев, Калоян Кънчев и Петър Гугучков.