martineli

martineli

Джулюнчани направиха пълен обрат в Горско Ново село

„Ботев“ (ГНС) – „Владислав“ 2:5

Бисер Каменов завърши хубава комбинация на домакините в 20-ата минута и с премерен удар вкара за 1:0 на терена в Горско Ново село. Джулюнчани реагираха със смяна и на терена се появи Стелиян Станчев, който с глава изравни в 26-ата минута. Скоро обратът бе пълен, след чудесно взаимодействие между Иван Гинов и Иван Сапунджиев от състава на „Владислав“. Двамата разиграха отбраната на „Ботев“ в 33-тата и 43тата минути, а Гинов нанесе завършващите удари, довели резултата до 1:3.

Ивелин Цеков покачи на 1:4 в 50-ата минута, с отмерен удар, а от дузпа, отсъдена за спъване на Никола Даскалов, Марин Мирчев намали на 2:4 в 65-ата. След още осем минути Дончо Дончев окончателно приключи спора с изстрел от границата на наказателното поле за 2:5.