martineli

martineli

Футболистите от Константин минаха успешно през Поликраище

„Росица“ – „Рудановски“ 0:2

В оспорван мач гостите от Константин извоюваха трите точки и продължават битката за върха в подреждането, където наистина е много гъсто. Домакините от Поликраище пропуснаха да открият резултата в 25-ата минута. Шансът се разкри пред Николай Куцаров, който се нагърби да изпълни единайсетметров наказателен удар, но не успя да вкара. Хубава контра на „Рудановски“ в 38-ата минута бе завършена с глава от Шабан Хасанов за 0:1. Гостите се възползваха от леко дестабилизиране в състава на „Росица“ и стигнаха до второ попадение в 42-рата минута. Отбеляза го Димитър Димитров, оставен да стреля в опразнената врата.

Битката на терена продължи и през втората част, но донесе само голови възможности и червен картон. Инкасира го Евгени Цачев от състава на „Росица“ в 83-ата минута, след като не сдържа нервите си.