martineli

martineli

Сюзджан Садулов заби четири попадения в Козаревец

„Спортист“ (Козаревец) – „Олимпиакос“ 4:2

Първа пролетна победа записа тимът на „Спортист“. Мачът в Козаревец се разви отлично за домакините, които поведоха с 4:0 за час игра. Четири гола в личната си сметка записа Сюзджан Садулов (20, 37, 44 и 63-ата минута). Гостите от Никюп отговориха с два бързи гола, отбелязани в 74-тата и 77-ата минута от Илия Илиев и Деян Николов. Срещата бе много коректна, като съперниците показаха необходимата доза уважение помежду си. Не мина обаче без инцидент. Групичка фенове на гостуващия тим решиха да демонстрират негативизъм към играчите на домакините и след като обстановката се изостри през паузата между полувремената, дежурният делегат на Зоналния съвет на БФС Никола Атанасов потърси съдействието на полицията. Пристигането на патрула на стадиона пресече ентусиазма на запалянковците и до края на срещата се задоволиха с подвиквания.