martineli

martineli

В Кесарево гостите доминираха тотално

„Победа“ – „Янтра“ (Драганово) 0:6

Преследващият първото място в групата отбор на „Янтра“ записа лека победа при гостуването в Кесарево. Гостите от Драганово забиха цели шест попадения, пропуснаха и още няколко добри възможности. Георги Ванков откри резултата в 20-ата минута, засичайки с глава центриране от фланга. Четири по-късно Михаил Кънев получи възможност за стрелба и вдигна на 0:2. 120 секунди след началото на второто полувреме отново Ванков изпрати топката в ъгъла на бранената от „Победа“ врата, вдигайки на 0:3. Божидар Колев се разписа в 73-тата минута за 0:4, а буквално след подновяването на играта Заим Кавръков бе точен за 0:5. Младокът Юсмен Маджаров бе точен за 0:6 в 78-ата минута. В оставащото време домакините успяха да създадат едно-две положения пред вратата на съперника, но ги пропуснаха.