martineli

martineli

Станислав Йончев заби четири попадения в Морава

ФК „Морава“ – „Бъдеще“ 8:0

В мач без интрига домакините от Морава отбелязаха осем гола. Четири от тях заби Станислав Йончев, показал отлична форма. Христо Христов разпечата вратата на гостите от Бутово още в 3-тата минута след подаване на Галин Генчев. Пет по-късно Станислав Йончев засече центриране отляво за 2:0. Пробив на Йордан Христов през защитата на „Бъдеще“ завърши с пас към Йончев, който не сбърка за 3:0. При контра Стелиян Стефанов пропусна да върне едно попадение за гостите. Веднага след това Станислав Йончев завърши нова акция на Йордан Христов за 4:0. В 38-ата минута Йордан Христов нацели гредата, а Йончев довкара отбилата се топка за 5:0. В началото на втората част Йордан Христов се разписа за 6:0, а в 79-ата минута Павлин Георгиев вдигна на 7:0. Осмият гол бе дело на Христо Христов, завършил двойно с Красимир Капитанов в 84-тата минута.