43 четения

В Сухинодол се посбиха, размина им се без червени картони

„Лозен 2006“ – „Удар“ (Б. черква) 2:3

С две бързи попадения на домакините тръгна срещата в Сухиндол. Иван Мариянов вкара за 1:0 в 4-тата минута с отсечен удар от 18-ия метър, а в 5-ата Мирослав Александров бе изведен отдясно и покачи на 2:0. Постепенно гостите от Бяла черква излязоха от шока и тръгнаха напред. Мирослав Тотев намали на 1:2 в 23-тата минута след разбъркване. Втората част тръгна с изравнителен гол на Георги Каменов за 2:2. Развоят поизнерви съперниците и в 55-ата минута Тинко Тодоров и Георги Каменов се счепкаха след нарушение. Каменов блъсна в гърдите съперника си от състава на домакините, а той му отвърна с удар глава. На терена навлязоха играчите от резервните скамейки и настана суматоха. След намесата на охраната играта бе подновена, като двамата съперници се отърваха само с жълти картони. Оттам насетне се играта се накъса и футболът се загуби. В 82-рата минута заради паднал състезател на сухиндолци играта бе спряна и подновена със съдийска топка за „Удар“. Последва пас, центриране и Тихомир Савов с глава вкара за 2:3. Три минути преди края на редовното време Кристиян Радойчев фаулира Антон Иванов от гостуващия тим, който му отвърна с удар при спряна игра, за което получи само жълт картон.