Христо Цветанов направи обрата в Свищов | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Христо Цветанов направи обрата в Свищов

Публикувана на: 23.04.2019г. 287 прегледа

ФК „Атлетик“ – „Стрела“ 2:1

Оспорван мач изиграха съперниците в Свищов. Гостите от Ореш дръпнаха в резултата, но с настойчиви действия в атака особено след почивката домакините стигнаха до крайния успех след пълен обрат. Ивайло Станчев изпълни пряк свободен удар в 31-вата минута от двайсетина метра, вратарят на „Атлетик“ отби топката, която попадна в Петър Иванов и той не сбърка за 0:1.

Току-що влезлият в игра Христо Цветанов възстанови равенството с изненадващ удар в 65-ата минута. Пак той порази вратата на гостите в 71-вата минута, когато в разбъркване стреля точно за 2:1.