17 четения

Гол след гол в Долна Оряховица и рекорден резултат

ФК „Д. Оряховица“ „Олимпиакос“ 16:1

Рекорден по резултатност мач през сезона изиграха съперниците в Долна Оряховица. Шампионът на групата не пожали новака от Никюп, разгромявайки го с 16:1. Голеадата в мача започна в 5-ата минута и приключи в 71-вата. Само едно от попаданията падна от дузпа, реализирана в 60-ата минута от кмета на Долна Оряховица – Григор Минков, който не пропусна да се позабавлява на терена в съботния следобед. Тодор Хаджиев откри головата сметка на домакините, а докрая на срещата стигна до четири попадения в личната си сметка. С толкова се отличи и Лъчезар Русев, хеттрик записа Георги Иванов, два гола вкара Аврам Аврамов, с по един се отчетоха Иван Щараков и Иван Колев. За „Олимпиакос“ веднъж се бе точен Янко Янков в 39-ата минута, намалявайки на 1:8.