Без интрига в Овча могила

„Пробив“ – „Удар“ (Б. черква) 1:3

Не успяха домакините от Овча могила да се противопоставят на съперника от Бяла черква и да прекъснат серията си от загуби. В 25-ата минута бранител си отбеляза автогол, докато неорентирано чакаше топката да падне на тревата. Този резултат се запази до 54-тата минута, в която Георги Каменов проби отдясно и стреля край вратаря на „Пробиви“ за 2:0. Седем минути по- късно разликата стана класическа. Мирослав Тотев бе изведен между бранителите на домакините и не сбърка за 0:3.

Георги Курдов върна едно попадение в 65-ата минута, като от десетина метра стреля край вратаря на „Удар“, но това бе всичко за футболистите от Овча могила в този мач.