8 четения

В Лясковец се отпушиха през второто полувреме

„Левски“ (Лясковец) – „Вихър“ 4:1

Без голове и опасни ситуации пред двете врати приключи първата част на срещата в Лясковец. През втората обаче публиката видя цели пет попадения. Тодор Георгиев откри резултата в 55- ата минута, осем по- късно Благовест Великов покачи на 2:0. Пламен Петков проби отдясно и независимо, че бе под ъгъл прехвърли вратаря на „Вихър“ за 3:0.

Гостите от Раданово стигнаха до почетно попадение в 84-тата минута, в която вратарят на домакините Христо Вачев изпусна топката и след това фаулира съперник. Отсъденият наказателен удар бе реализиран от Ивайло Кирвиков за 1:3. Четвъртото попадение за „Левски“ бе автогол на Анатоли Александров от „Вихър“ в 87-ата минута.