7 четения

Късен гол на Борислав Гецов донесе успех на павликенчани в Берковица

„Ком“ – ОФК „Павликени“ 1:2

Много здрав мач изиграха съперниците в Берковица, а падналият дъжд затрудни действията на играчите и на двата отбора. Гостите от Павликени обаче бяха по-свежи и наложиха волята си, записвайки важна победа срещу корав домакин. Никола Какамъков разпечати вратата на „Ком“ в 40-ата минута на първото полувреме, през което възпитаниците на треньора Димитър Тодоров изпуснаха още 2-3 голови възможности. Втората част тръгна с хубави акции, при които Стефан Гинчев и Никола Какамъков имаха шанс да вкарат гол, но не се възползваха. Така дойде 70-ата минута, в която Йордан Тодоров от домакините изравни – 1:1. Попадението не отказа павликенчани да търсят пълен успех и в крайна сметка го постигнаха. В 85-ата минута Борислав Гецов засече центриране с глава на първа греда и прати топката в мрежата на „Ком“ за 1:2.