120 секунди решиха срещата в Елена в полза на домакините | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

120 секунди решиха срещата в Елена в полза на домакините

Публикувана на: 15.05.2019г. 367 прегледа

„Чумерна“ – „Вихър“ 5:1

Сравнително равностойно първо полувреме изиграха съперниците в Елена, като много силни изяви имаше вратарят на гостите от Раданово Васил Боев. „Вихрите“ стигнаха първи и до попадение. Емилиян Ангелов се измъкна през центъра на отбраната на „Чумерна“ при опит за изкуствена засада и би точно за 0:1. Никола Костов възстанови равенството в 37-ата минута, като рамо за това му удари и рикошет в бранител.

През второто полувреме „Чумерна“ методично наложи волята си, показа и по-добра физическа подготовка. Димитър Димитров вкара за 2:1 в 55-ата минута, буквално след подновяването на играта от центъра Мартин Йорданов завърши добра комбинация за 3:1 и гостите се пречупиха. В 80-ата минута отново Йорданов се разписа за 4:1, а от дузпа след още 120 секунди Петър Антонов сложи точка на попаденията в мача – 5:1.