Бърза развръзка на терена в Овча могила | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Бърза развръзка на терена в Овча могила

Публикувана на: 15.05.2019г. 362 прегледа

Пробив“ – „Лато“ 1:8

Резултатен успех постигна тимът от Алеково на стадиона в Овча могила. Гостите поведоха още в 8-ата минута, след като Ивайло Райчев влезе отляво и намери Иван Лесев за 0:1. Последва удар в гредата на Мартин Иванов, а в 25-ата минута Габриел Томов вдигна на 0:2, възползвайки се от асистенция на Иван Лесев. Ивайло Райчев преодоля и вратаря на домакините, преди да се разпише за 0:3 в 29-ата минута, в 34-тата пак той игра солово и вкара за 0:4. Петият гол бе дело на Иван Лесев и при този резултат приключи първото полувреме. Едва започна второто и Ивайло Райчев стигна до хеттрик, надбягвайки пазачите си за 0:6. При ответната атака капитанът на „Пробив“ Божан Маринов намали на 1:6. След двойно подаване Мартин Иванов излезе на чиста позиция и бе точен за 1:7 в 68-ата минута, отново той се отчете за 1:8, навързвайки защитници и вратар на домакините.