Сухиндолци издържаха едва двайсет минути в Лясковец | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Сухиндолци издържаха едва двайсет минути в Лясковец

Публикувана на: 15.05.2019г. 392 прегледа

„Левски“ (Ляск.) – „Лозен 2006“ 8:0

Никаква съпротива не успя да окаже сухиндолският отбор при гостуването в Лясковец. Гостите издържаха, без да получат гол до 20-ата минута, в която вкара Димитър Димитров, но след това пуснаха още седем. Али Кязъмов покачи на 2:0 в 29-ата минута от дузпа, в 34-тата Димитър Димитров бе точен за 3:0. Преди почивката се отчете и Шенол Краев и паузата дойде при 4:0. След нея лясковчани продължиха да доминират на терена и Пламен Тонев завърши поредната добра атака с гол за 5:0 в 60-ата минута. Борис Чакъров и Мартин Йорданов на два пъти довършиха гостите, довеждайки резултата до 8:0 в 85-ата минута.