Късна развръзка в Джулюница, лидерът измъкна трите точки | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Късна развръзка в Джулюница, лидерът измъкна трите точки

Публикувана на: 16.05.2019г. 435 прегледа

„Владислав“ – ФК „Д. Оряховица“ 1:3

Късни голове решиха оспорвания двубой в Джулюница, където долнооряховчани направиха важна стъпка към защита на титлата си. Гостите започнаха с удар в гредата, но в 25-ата минута станаха изоставащи в резултата. Иван Гинов се възползва от подаване на Георги Бижев и от въздуха не остави шансове на Лъчо Попов – 1:0. Почивката дойде при 1:1 след хубав далечен изстрел на Лъчо Русев, хванал неподготвен стража на „Владислав“. След почивката гостите натискаха непрекъснато, но отбраната на домакините се справяше чак до 88-ата минута. Тогава Лъчо Русев центрира от фал и Аврем Авремов с глава бе точен за 1:2. В края на трите минути добавено време Красимир Гавазов проби отляво и намери пред опразнената врата Цветан Илиев, за когото остана само да вкара за 1:3.