Спорт

Цветомир Блажев с две попадения в Раданово

„Вихър“ – „Изгрев 93“ 0:3

Цветомир Блажев засече центрирана топка на задна греда с глава в 20-ата минута и гостите от Царевец поведоха в резултата в Раданово. До почивката отборът на „Изгрев-93“ пропусна да развие успеха си, но и домакините имаха своите шансове. Кристиян Костадинов и Здравко Асенов бяха близо до изравняването. След нея „Вихър“ натисна, но Костадинов имаше малшанса да нацели греда. Така дойде 60-ата минута, в която гостите организираха контра, Ивайло Атанасов излезе на позиция и с левия крак намери долния десен ъгъл на Васил Боев за 0:2. Бързо изпълнение на корнер в 72-рата минута донесе възможност на Блажев да стреля отблизо и той не пропусна да се разпише за 0:3. Развоят изнерви Костадинов, който налетя на противник, и реферът Андрей Андреев го изпрати под душа.