Младшата възраст на „Локомотив“ първа в първенството на зона „В. Търново“

Юношите младша възраст на горнооряховския „Локомотив“ спечелиха първенството на зона „Велико Търново“. В мач от 29-ия кръг младите „железничари” победиха „Етър ВТ” в регионалното дерби с 4:0. Преди мача момчетата, водени от Владимир и Лъчезар Русеви, получиха титлата и шампионските си медали за спечеленото първенство от президента на клуба Иво Димитров и секретаря на Зоналния съвет Игор Бакьов. Локомотивци са с най-доброто нападение – 102 гола, и съответно защита, допуснала само 14 попадения, нямат загуба през сезона.

Самият мач с „виолетовите“ беше изпъстрен с много емоции, голови положения, но и много коректна игра от страна на двата отбора. С голове на Тодор Бакърджиев, Звезделин Бончев и отново Тодор Бакърджиев „Локо” водеше с 3:0 на полувремето. Интересното беше, че и трите гола станаха след удари извън наказателното поле. През втората част след извеждащо подаване на Цачев крайният резултат беше оформен от Иван Славов.

В последния, 30-и, кръг етърци надиграха с 6:0 отбора на „Янтра 1919“ (Габрово) и приключиха сезона на пето място с 35 точки. Втори е „Янтра 1919“, трети „Литекс“, четвърти „Янтра“ (Габрово). Седми е „Янтра“ (П. Тръмбеш), осми „Белица“ (Килифарево), девети „Академик“ (Свищов), десети ОФК „Павликени“.