Иво Райчев с две попадения в Стражица

„Левски“ (Стр.) – „Лато“ 1:5

Без неколцина основни футболисти отборът на „Левски“ (Стражица) не успя да спре гостите от Алеково, които се бореха за второто място и търсеха победата на всяка цена. Играчите на „Лато“ започнаха напористо и в 11-ата минута голмайсторът им Иван Лесев откри резултата. Последва размяна на атаки към двете врати, за да дойде 38-ата минута, в която Ивайло Райчев удвои преднината на тима си – 0:2. Пак той бе точен за 0:3, преди да са изтекли и 180 секунди от началото на второто полувреме. Тихомир Иванов заби четвъртото попадение за гостите в 56-ата минута, а в 62-рата Габриел Томов доведе резултата до 0:5. За стражичани Борислав Иванов върна един гол в 75-ата минута.