В Козаревец домакините се наложиха след почивката

„Спортист“ – „Росица“ 5:1

Мачът в Козаревец започна с преобладаваща игра в центъра на терена, без остри атаки и голови положения, като домакините владееха повече топката. В 22-рата минута след изпълнение на ъглов удар Владимир Нейков насочи топката остро във вратарското поле, където Мартин Иванов с глава я прати в мрежата за 1:0. До края на полувремето домакините имаха още няколко възможности да отбележат, но не съумяха да го сторят. Второто полувреме бе много по-динамично и оспорвано. В 53-тата минута Сюзджан Садулов от „Спортист“ проби отляво, навлезе в наказателното поле и с мощен удар отбеляза за 2:0. Шест минути по-късно при идентична ситуация Стефан Ников от отбора на Поликраище намали за 2:1. Данчо Милков и Сюзджан Садулов сложиха край на интригата в мача съответно в 62-рата и 65-ата минута, покачвайки резултата на 4:1. Крайното 5:1 бе дело на Костадин Димитров в 75-ата минута.