В Джулюница играха двуостро, домакините тържествуваха | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

В Джулюница играха двуостро, домакините тържествуваха

Публикувана на: 12.06.2019г. 225 прегледа

„Владислав“ – „Янтра“ (Драганово) 3:1

В двуостър мач футболистите от Джулюница пречупиха тима от Драганово и се поздравиха с пълен успех. Атаките и головите положения се редуваха пред двете врати, за да дойде 68-ата минута, в която Деян Ганев от „Янтра“ си отбеляза нелеп автогол. Преди и след попадението вратарят на гостите Галин Стефанов имаше ключови намеси при опасностите в наказателното му поле. Той имаше шанс и при силен изстрел на Стилян Станчев, след който топката срещна гредата. 120 секунди след откриването на резултата „Владислав“ отбеляза втори гол. Иван Сапунджиев влезе отдясно и стреля край Стефанов за 2:0. Не бе изтекла 72-рата минута и домакините довършиха съперника. С премерен удар от десетина метра Стелиян Чолаков се разписа за 3:0.

Минута преди да изтече редовното време, Георги Ванков върна едно попадение, намалявайки на 3:1.