9 четения

Съперниците в Джулюница направиха голово шоу

„Владислав“ – „Олимпиакос“ 7:4

С по десет души изиграха срещата в Джулюница двата отбора, но пък си отбелязаха цели единайсет гола. Стилян Чолаков даде сериозен аванс на домакините още в началните минути. Най-напред нападателят бе точен в третата от добра позиция, а в 7-ата подложи крак и опит за изчистване на топката завърши с влизането й в мрежата на гостите от Никюп за 2:0. Те отвърнаха бързо, като, преди да са изтекли 120 секунди, Николай Младенов намали на 1:2 в разбъркване. В 15-ата и 22-рата минута домакините вкараха нови две попадения, и двете от дузпи. Точни от единайсетия метър бяха Дончо Александров и Стилян Чолаков. Милен Станков вдигна на 5:1 в 38-ата минута, в 40-ата Деян Николов намали на 5:2. Почивката обаче дойде при 7:2 за „Владислав“, след като се разписаха Дончо Дончев и Иван Сапунджиев. Откритият футбол продължи и след нея, но вкарваха само гостите. Тодор Йорданов и Деян Николов направиха загубата по-почетна, докато джулюнчани пропуснаха куп възможности