13 четения

С три победи, едно второ място и две бронзови отличия завърши сезонът за 10-годишния състезател по спортни танци Максим Славчев, който е възпитаник на СУ „Емилиян Станев“ във Велико Търново

Само за няколко месеца той спечели първо място в състезания във Велико Търново, Несебър и Поморие. Втори е на турнира в Асеновград и трети в Русе и Казанлък. Освен това Максим има спечелени червени точки от Държавното лично първенство в Асеновград и Държавното първенство в Панагюрище. Общо спечелените от него сини точки са 16. От новия сезон Максим Славчев е вече състезател по спортни танци в категория 13С! Максим тренира при Таня Шуманова в състезателен клуб „Фиеста“ във Велико Търново.