Хеттрик на Стефан Гинчев, две греди и куп пропуски пред вратата на видинчани | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Хеттрик на Стефан Гинчев, две греди и куп пропуски пред вратата на видинчани

Публикувана на: 13.08.2019г. 301 прегледа

ОФК „Павликени“ – „Бдин 1923“ 5:1

Пълно надмощие имаше тимът на ОФК „Павликени“ срещу гостите от Видин, които се отърваха от сериозен разгром. Джихат Кямил откри резултата в 16-ата минута, възползвайки се от пас на Йордан Петев, след който елиминира защитник и вратаря на „Бдин 1923“.

На 2:0 покачи Стефан Гинчев, засякъл пред голлинията успоредно подаване на Александър Узунов. Пак той бе точен за 3:0, изработвайки си сам попадението. Нападателят на домакините стигна до хеттрик в 72-ра минута, след техничен пас с пета на Джихат Кямил. За 5:0 се разписа Никола Какамъков, завършил контра на павликенчани с хубав удар с левия крак.

Воденият от Димитър Тодоров тим направи и няколко пропуска, на два пъти гредите помогнаха на гостите. В първия случай Стефан Гинчев завъртя технично топката от пряк свободен удар. Силен шут на Йордан Петев от движение пък разтресе напречната греда, след което топката отскочи в пеналта към Кямил, който от въздуха я изпрати над вратата. В края на срещата бдинци върнаха едно попадение чрез Стоян Георгиев.

„При повече концентрация резултатът щеше да е още по-убедителен. Нямаше да допуснем и гол, тъй като до самия край гостите нямаха чисто положение. Сега започваме да се готвим за гостуването в Трявна“, коментира Димитър Тодоров.