Росен Кирилов: „Започнахме втората част лежерно и затова се получи голът“

„Загубихме, защото „Лудогорец” играха добре, те имат по-сериозна класа от нашия отбор. Успяхме да издържим първото полувреме, без да допуснем гол. Излязохме поуспокоени, че резултатът е 0:0 и че се бранихме добре, но започнахме втората част лежерно и затова се получи голът.

При статичните положения стоим добре, скачаме добре, но имаше малшанс при попадението на Кешеру. За съжаление, в 46-ата минута успяха да ни поведат и след това се наложи да се поотворим малко. Иван Стоянов можеше да изравни към края. Имахме и 3 – 4 контри преди почивката, които не можахме да реализираме.

Надявам се Ивайло Димитров да не е контузен и да е някакъв спазъм. „Витоша” подобрява играта си, отборът доста се стабилизира и ще е тежко. Познавам ги добре, млади момчета и ще се борят до последно, така че ще ни е трудно, но трябва да покажем най-доброто и да победим”.