19 четения

Двуостър мач в Стражица, домакините вкарваха повече

„Левски – 1986“ – ФК „Недан“ 4:2

Ранен гол беляза началните минути на срещата в Стражица. В 12-ата Стефан Димитров засече на задна греда центриране и откри резултата в полза на домакините. Почти до края на първото полувреме второ попадение не падна, като за гостите от Недан се разкриха две възможности. Ударите на Петко Петков с глава и от въздуха обаче не намериха мрежата на „Левски – 1986“. Така дойде 44-тата минута, в която Борислав Иванов материализира превеса на домакините и изведен на скорост, би под гредата за 2:0. Пет минути след почивката разликата стана класическа с точен изстрел на Атанас Евтимов за 3:0. В 56-ата минута стражичани развиха още успеха си, като Борислав Иванов отново бе изведен очи в очи с вратаря на съперника и покачи на 4:0. Неданци обаче не свалиха гарда и успяха да върнат два гола. В 67-ата минута Георги Георгиев вкара дузпа за 4:1, а в 84-тата отново той бе точен, засичайки с глава центриране от фал.