7 четения

Лясковчани наложиха волята си, Иван Иванов заби две попадения

„Левски“ (Ляск.) – „Лозен 2006“ 3:0

Иван Иванов откри резултата на стадиона в Лясковец в 21-вата минута. Централният нападател на домакините засече центрирана топка пред вратаря на гостите от Сухиндол Станимир Палев и я изпрати в мрежата зад гърба му за 1:0. Футболистите на „Лозен 2006“ опитаха да задържат повече топката и да потърсят изравняване, но атаките им не се получаваха. Мачът се разви лошо за тях и в 52-рата минута останаха с десет души на терена, след като Кирил Борисов получи втори жълт и съответно червен картон. Веднага след отстраняването на бранителя лясковчани вкараха втори гол. С отсечен удар от дистанция Димитър Димитров намери ъгъла на Палев за 2:0.

Крайното 3:0 фиксира Иван Иванов в 61-вата минута с прехвърлящ удар.