188 четения

Гол след гол в Свищов

„Атлетик“ – „Бенковски“ 11:0

Изключително тежко поражение нанесе тимът на „Атлетик“ на гостите от Българско Сливово. Много силен мач за домакините направи Боби Борисов, който бе замесен в почти всички голове. В 5-ата минута той изведе Георги Ангелов за 1:0. Четири по-късно 30-метров пас на Борисов намери Евгени Петков – и 2:0. При следваща атака на свищовлии Боби Борисов отправи далечен удар, при който топката срещна десния страничен стълб. Негово центриране бе оползотворено от Евгени Петков с глава за 3:0, а в 28-ата минута нов изстрел от дистанция на халфа намери целта за 4:0. Борислав Луков вдигна на 5:0 в 35-ата минута, в 40-ата Боби Борисов бе изведен от Георги Ангелов и се разписа за 6:0. Паузата дойде при 7:0, след като и Милен Костов се включи сред голмайсторите, възползвайки се от разиграване с Евгени Петков.

Осмият и деветият гол паднаха, преди да измине час игрово време, и бяха дело на Боби Борисов и Христо Цветанов. 10:0 направи Емил Александров директно от фал с помощта на рикошет от стената в 73-тата минута. В 77-ата Веселин Василев подаде на Георги Ангелов за окончателното 11:0.